ONLINE KUNSTVEILING

Borremans

Kunstwerk in
de kijker:

Michael Borremans
Het werk, ‘Zoë’, is een originele aquarel

Originele Aquarel door Michael Borremans
Getiteld 'Zoë'
geschatte waarde: €45.000
Afm +-: 32x25cm

HLN
HLN.BE
Veilinghuis Hammertime verkoopt werk van Michael Borremans: “Startbod vanaf 19.500 euro”

24-09-2022

Kunstliefhebbers die een unieke Borremans in huis willen halen, moeten snel zijn. Veilinghuis Hammertime heeft uitzonderlijk, via een privéverzamelaar, een van de werken van de Vlaamse kunstenaar in zijn gamma. Het werk, ‘Zoë’, is een originele aquarel die Borremans heeft geschilderd van zijn toenmalige vriendin, die er destijds model voor stond. “Het werk heeft een geschatte waarde van 45.000 euro, maar kan voor een startbod van 19.500 al een nieuwe eigenaar krijgen”, luidt het bij Hammertime.

Het werk is hét pronkstuk van de achtste editie van Art Hammertime, een kunstveiling van het veilinghuis. In totaal biedt Hammertime momenteel 200 werken aan van uiteenlopende moderne kunstenaars. Wie een werk op de kop wil tikken, kan dat nog tot 27 september doen via
deze link.
Lees meer...

Nieuwsblad
NIEUWSBLAD
Uniek werk van Michaël Borremans onder de hamer

24-09-2022

Steven Teughels van Hammertime: “Voor onze achtste editie van Art Hammertime konden we via een privéverzamelaar dit unieke werk van Borremans in ons gamma opnemen. Kenners weten dat de werken van Borremans wereldwijd worden tentoongesteld. Zowel in het Smak in Gent als in galerijen in Helsinki, Berlijn en New York hangen werken van hem. Het werk dat Art Hammertime veilt heet Zoë. Het is een origineel aquarel dat Borremans schilderde van zijn toenmalige vriendin.” Het werk uit 1994 meet 32,2 bij 24,8 cm en wordt geschat op 45.000 euro. Er is voorlopig startbod van 19.500 euro.

In het ruime veilingaanbod zitten ook werken van Andy Warhol, Banksy, Panamarenko, Roger Raveel en Luc Tuymans. Bieden op deze vele tientallen kunstwerken is nog mogelijk tot 27 september. Steven Teughels geeft nog mee dat de kunstwerken onder voorlopige toewijzing staan en enkel worden vrijgegeven na akkoord van de opdrachtgever.
Lees meer...

Ik wil kunst
KOPEN

Ik wil kunst
VERKOPEN

Archief en Nieuws

ART HAMMERTIME
Kunstenaars in de kijker
Kunstenaars
In de kijker

Lees meer...

Nieuws
Art HammerTime in de pers

Lees meer...

Ben je galeriehouder, kunstverzamelaar of kunstenaar en wil ook jij graag samenwerken met art@hammertime.be? Contacteer ons!

Wil je graag meer info over onze
kunstveilingen? Schrijf je dan in
op onze nieuwsbrief

Veilinghuis Hammertime ging op 12 oktober van start met een online kunstveiling voor moderne en hedendaagse kunst. De website biedt gebruikers de mogelijkheid om online schilderijen, litho’s, beelden, foto’s,… te kopen (en verkopen). Er zal 10 x jaar een veiling gehouden worden met een looptijd van twee weken. Per veiling zullen ongeveer honderd kavels aanwezig zijn.

Hammertime.be gebruikt voor de veiling een geautomatiseerd systeem dat erg eenvoudig is: Na inloggen kan de potentiële koper bieden op één of meerdere kunstwerken. Vervolgens krijgt de koper een mail dat hij een bod heeft uitgebracht. Wordt de koper overboden dan krijgt hij hiervan ook weer een bericht. Degene die aan het eind van de veiling (hamerslag) het hoogste bod heeft uitgebracht krijgt het kunstwerk toegewezen. Na betaling kan het werk vervolgens opgehaald of opgestuurd worden.

Anthony Bastin & Steven Teughels, CEO’s van HammerTime: “Met de veilingsite richten we ons op moderne en hedendaagse kunst. Er zal op de kunstveiling van Hammertime.be een gevarieerd aanbod te vinden zijn van gerenommeerde kunstenaars als Raveel, Panamarenko, Tuymans, Jan Fabre, Alechinsky,… Maar ook ontluikend talent uit de graffiti en street-art wereld als Sébastien Theys, Steve Locatelli, Jonas Vansteenkiste e.a. zullen er aangeboden worden. De prijzen lopen uiteen van €100 tot €7500.”

Aanleiding om met deze specifieke kunstveiling te starten is enerzijds de groeiende vraag naar kunst door particulieren. Een trend hierbij is dat meer en meer (jonge) mensen ook steeds meer oog krijgen voor de waarde van moderne kunst. Voor de inrichting van hun huis of kantoorruimte, maar ook als investering. Hammertime.be wil de mogelijkheid bieden om snel en makkelijk een mooi en uniek kunstwerk te kunnen aankopen, en ook weer verkopen indien men plaats wil maken voor nieuw werk.

HammerTime Art

© Copyright 2021 - 2022 HammerTime Bvba

Made with Mobirise - Get more